Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Świerklaniec Zajezdnia
kierunek:
Bytom Dworzec
4
44
5
44
6
46
7
46
8
44
A
9
16
10
46
11
12
46
13
46
14
15
18
16
46
17
47
18
19
20
16
21
16
22
23
11
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park