Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Zgoda Kościół
kierunek:
Bytom Dworzec
6
20
B
7
8
20
B
9
20
A
10
20
B
11
20
A
12
20
B
13
20
A
14
20
B
15
20
A
16
20
B
17
20
A
18
20
B
19
20
20
B
21
22
20
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko
B - Kurs do przystanku Szombierki Szyb Krystyna