Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Świętochłowice Kościół
kierunek:
Bytom Dworzec
6
24
B
7
8
24
B
9
24
A
10
24
B
11
24
A
12
24
B
13
24
A
14
24
B
15
24
A
16
24
B
17
24
A
18
24
B
19
20
24
B
21
22
24
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko
B - Kurs do przystanku Szombierki Szyb Krystyna