Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
296
Stara Ligota Filarowa
kierunek:
Ochojec Szpital
4
53
B
5
6
45
B
7
45
B
8
45
B
9
45
B
10
45
B
11
45
B
12
45
B
13
45
B
14
45
B
15
45
B
16
45
B
17
45
B
18
45
B
19
44
B
20
44
B
21
44
B
22
44
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Brynów Centrum Przesiadkowe