Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
296
Brynów Kościuszki
kierunek:
Ochojec Szpital
4
57
B
5
6
49
B
7
49
B
8
49
B
9
49
B
10
49
B
11
49
B
12
49
B
13
49
B
14
49
B
15
49
B
16
49
B
17
49
B
18
49
B
19
48
B
20
48
B
21
48
B
22
48
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Brynów Centrum Przesiadkowe