Sławków Zwm
- Mydlice Pętla
- Mydlice Grynia
- Mydlice Wolska
- Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
- Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
- Dąbrowa Górnicza Centrum
- Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
- Reden Wojska Polskiego
- Reden Korczaka
- Staszic Ziemby
- Staszic Świerkowa
- Strzemieszyce Sulno
- Strzemieszyce Rybna
- Strzemieszyce Grabocińska
- Grabocin Krzyż
- Grabocin Wopistów
- Grabocin Kościuszkowców
- Grabocin Polna
- Grabocin Sosnowiecka
- Strzemieszyce Aleja Za Remizą
- Strzemieszyce Szałasowizna
- Strzemieszyce Dworzec Południowy
- Strzemieszyce Narutowicza Przejazd Kolejowy
- Strzemieszyce Srocza Góra
- Strzemieszyce Fabryka
- Strzemieszyce Krzyż
- Strzemieszyce Ciołkowizna
- Strzemieszyce Rodzinna
- Groniec Świerkowa
- Groniec Kozibródek
- Groniec
- Niwa
- Niwa Schronisko
- Niwa Hrubieszowska
- Sławków Korzenna
- Sławków Owocowa
- Sławków Kolejowa
- Sławków Dworzec PKP
- Sławków Szkoła
- Sławków Świętojańska
- Sławków Rynek
- Sławków Olkuska
- Sławków Zwm
- Sławków Zwm
Mydlice Pętla
- Sławków Zwm
- Sławków Olkuska
- Sławków Rynek
- Sławków Urząd Miasta (Siewierska)
- Sławków Szkoła
- Sławków Dworzec PKP
- Sławków Kolejowa
- Sławków Owocowa
- Sławków Korzenna
- Niwa Hrubieszowska
- Niwa Schronisko
- Niwa
- Groniec
- Groniec Kozibródek
- Groniec Świerkowa
- Strzemieszyce Rodzinna
- Strzemieszyce Ciołkowizna
- Strzemieszyce Krzyż
- Strzemieszyce Fabryka
- Strzemieszyce Srocza Góra
- Strzemieszyce Narutowicza Przejazd Kolejowy
- Strzemieszyce Dworzec Południowy
- Strzemieszyce Szałasowizna
- Strzemieszyce Aleja Za Remizą
- Grabocin Sosnowiecka
- Grabocin Polna
- Grabocin Kościuszkowców
- Grabocin Wopistów
- Grabocin Krzyż
- Strzemieszyce Grabocińska
- Strzemieszyce Rybna
- Strzemieszyce Sulno
- Staszic Świerkowa
- Staszic Ziemby
- Reden Korczaka
- Reden Wojska Polskiego
- Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
- Dąbrowa Górnicza Centrum
- Dąbrowa Górnicza Muzeum Sztygarka
- Mydlice Szpital
- Mydlice Wolska
- Mydlice Grynia
- Mydlice Pętla