Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
56
Lędziny Pomnik
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
7
01
A
40
A
8
9
55
A
10
11
12
13
55
A
14
50
A
15
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla