Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
57
Brzezinka Gaudiego
kierunek:
Helenka Elzab
6
14
7
8
9
10
14
11
12
13
14
14
15
16
17
18
14
19
20
21
22
18
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Miechowice Pętla