Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Kuźnica Błędowska
kierunek:
Gołonóg Osiedle
0
21
1
17
A
2
42
A
3
4
23
5
16
6
17
7
16
8
17
9
10
16
11
17
12
17
13
16
14
17
15
16
16
17
17
18
16
19
19
20
24
21
22
21
23
21
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia