Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
636
Orzesze Szkoła
kierunek:
Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
6
56
7
8
9
46
A
10
11
12
13
14
26
15
16
17
01
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gierałtowice Kościół