Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
676
Gliwice Plac Piastów
kierunek:
Sikornik Osiedle
4
45
5
49
6
59
7
59
8
59
9
59
10
59
11
12
09
13
09
14
09
15
49
16
49
17
49
18
49
19
53
20
21
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Centrum Przesiadkowe