Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
678
Trynek Żwirki I Wigury
kierunek:
Osiedle Kopernika Pętla
5
23
6
23
7
23
8
23
9
23
10
23
11
23
12
23
13
23
14
23
15
23
16
23
17
23
18
23
19
23
20
23
21
23
22
23
23
02
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Gliwice Centrum Przesiadkowe