Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
699
Gliwice Plac Piastów
kierunek:
Brzezinka Nobla
4
43
B
5
26
6
26
7
26
B
8
26
9
26
B
10
26
B
11
26
B
12
26
13
26
14
26
15
26
B
16
26
B
17
26
18
26
B
19
26
B
20
26
21
26
22
26
B
23
26
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Osiedle Waryńskiego Pętla