Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
699
Gliwice Plac Piłsudskiego
kierunek:
Brzezinka Nobla
4
46
B
5
30
6
30
7
30
B
8
30
9
30
B
10
30
B
11
30
B
12
30
13
30
14
30
15
30
B
16
30
B
17
30
18
30
B
19
30
B
20
30
21
30
22
30
B
23
29
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Osiedle Waryńskiego Pętla