Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
kierunek:
Łęknice Pogoria III
8
00
40
9
20
10
00
A
40
A
11
20
A
12
00
A
40
A
13
20
A
14
00
40
15
20
16
00
40
17
20
A
18
00
A
40
A
19
20
A
20
00
40
21
20
22
00
40
A
23
20
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Dworzec PKP