Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Chorzów Stary Wiejska
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
5
37
6
40
7
20
A
8
10
B
9
45
10
08
A
45
11
12
45
B
13
45
14
15
00
30
A
16
05
17
45
18
45
A
19
20
21
22
23
13
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla
B - Kurs do przystanku Maciejkowice Dwór