Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Pszczelnicza
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
7
43
A
8
9
10
31
A
11
12
13
14
15
53
A
16
17
18
19
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla