Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
kierunek:
Mydlice Pętla
15
00
16
51
17
18
19
20
21
22
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego