Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Larysz Jaworowa
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
45
E
5
6
7
14
C
8
9
39
10
11
12
54
E
13
14
15
16
04
17
18
19
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla