Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Plac Jana Kazimierza
kierunek:
Al. Przyjaźni - Pętla
5
11
6
27
7
22
8
26
9
25
10
25
11
25
12
25
13
25
14
45
15
44
16
44
17
42
18
33
19
33
20
31
NA
21
31
22
23
24
NA
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
A - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo