Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Okulickiego - Stegu Arena
kierunek:
Dambonia - Pętla
0
28
AW
1
2
10
L
3
4
31
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
00
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
A - Kurs do przystanku Wójtowa Wieś - Pętla
W - kurs do: Wójtowa wieś - Pętla
L - kurs z pominięciem: Luboszycka - Chabrów