4 | 59M | |
5 | 53N | |
6 | 12M | 43N |
7 | 13N | 41N |
8 | 13W | 43N |
9 | 12W | 42N |
10 | 12W | 41M |
11 | 12W | 41M |
12 | 12W | 41M |
13 | 13W | 42M |
14 | 13I | 43N |
15 | 13I | 42M |
16 | 13N | |
17 | 13W | 43N |
18 | 53N | |
19 | ||
20 | 05M | |
21 | 09M | |
22 | 12 |
M - kurs do: Os. Motylewo
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi
N - kurs do: Os. Motylewo pętla, przez: Wałecka/ Podleśna
W - kurs przez: Wałecka/ Podleśna
I - kurs do: Orla/ Os. Motylewo pętla przez Wałecka/ Wodociągi