Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Ludowo (Za Skrzyżowaniem do Wilczyny)
kierunek:
Pniewy, Przystanek Dworcowy - ul. Pocztowa
14
44
A
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
A - Kurs do przystanku Nowy Tomyśl, Dworzec Autobusowy Peron 6