Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Traugutta
kierunek:
Dębiec Pkm
7
00
20
40
8
00
20
40
9
00
20
40
10
11
12
13
14
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
40
19
00
20
F
40
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze