Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
215
Os. Chrobrego
kierunek:
Os. Dębina
0
09
39
W
1
09
39
L
2
09
39
W
3
09
39
4
09
39
R
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
09
39
L
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera
L - kurs wydłużony do pętli: Luboń/Kręta
W - kurs wydłużony do przystanku: Wiry/Kościół