5 | 02 | 57 |
6 | 47 | |
7 | 12MS | |
8 | 13 | 43 |
9 | 42 | |
10 | 52 | |
11 | ||
12 | 02 | |
13 | 03 | 58Z |
14 | 38M | 54Z |
15 | 29M | |
16 | 09 | 54Z |
17 | 24Z | |
18 | 22Z | |
19 | 15Z | |
20 | 32Z | |
21 | ||
22 | 00 |
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół