5 | 04 | 59 | |
6 | 49 | ||
7 | 14MS | ||
8 | 15 | 45 | |
9 | 44 | ||
10 | 54 | ||
11 | |||
12 | 04 | ||
13 | 05 | ||
14 | 00Z | 40M | 56Z |
15 | 31M | ||
16 | 11 | 56Z | |
17 | 26Z | ||
18 | 24Z | ||
19 | 17Z | ||
20 | 34Z | ||
21 | |||
22 | 02 |
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół