Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
431
Tanibórz/Wschód
kierunek:
Kleszczewo/Park
5
35
6
32
P
7
12
58
E
8
56
9
10
17
P
11
12
13
14
20
15
16
P
56
P
16
36
17
22
E
58
18
36
P
19
20
21
22
05
35
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Szewce/Orzechowa
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park