Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
432
Tulce/Przylesie
kierunek:
Kleszczewo/Park
6
57
PG
7
8
9
27
10
11
49
G
12
13
14
15
24
PG
16
54
G
17
54
PG
18
19
20
21
35
PG
22
23
41
G
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park
G - Kurs z wjazdem do Gowarzewa