Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
432
Komorniki Gm.Kleszczewo/Bylin
kierunek:
Kleszczewo/Park
7
19
PG
8
9
39
10
11
12
11
G
13
14
15
46
PG
16
17
16
G
18
16
PG
19
20
21
56
PG
22
23
59
G
P - Możliwość przesiadki na linię nr 488 na przystanku: Kleszczewo/Park
G - Kurs z wjazdem do Gowarzewa