5 | 11YD | 36Y |
6 | 10YD |
7 |
8 | 38Y |
9 | 04Y | 30Y |
10 |
11 | 53YA |
12 | 33YD | 50Y |
13 | 33YC |
14 |
15 |
16 | 25YD |
17 | 33YB |
18 | 28Y |
19 |
20 | 28Y |
21 | 11YA |
22 | 10YB | 43Y |
23 | 30Y | 41Y |
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
D - kurs do Tulce Kościół
A - kurs do Garby Wielkie Pętla
C - kurs do Garby Małe Pętla
B - przez Polną