Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
486
Paczkowo/Altanowa
kierunek:
Siekierki Wielkie/Kościół
5
35
YS
6
38
YS
7
40
YS
8
9
10
11
12
30
YS
13
14
15
00
YS
16
05
YS
17
57
YS
18
19
20
36
YS
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
S - Kurs przez przystanek Sokolniki Gwiazdowskie/Łubinowa