4 | 42Y | |
5 | 40Y | |
6 | 32Y | |
7 | 25Y | |
8 | 22Y | |
9 | 26YW | |
10 | ||
11 | 14Y | |
12 | 20Y | |
13 | 17YS | 56YP |
14 | 51Y | |
15 | 42Y | |
16 | 20Y | |
17 | 16Y | |
18 | 22Y | |
19 | 16Y | |
20 | 12Y | |
21 | 10Y | |
22 | 46Y | |
23 | 44YS |
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
W - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy
S - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy, kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica
P - Kurs wydłużony do przystanku Kobylnica/Stacja
W - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy
S - Kurs wydłużony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy, kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica
P - Kurs wydłużony do przystanku Kobylnica/Stacja