Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
492
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
kierunek:
Uzarzewo/Pętla (Pałac)
4
23
YC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30
Y
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
C - Kurs wydłużony do przystanku Uzarzewo/Centrum (Kościół)