Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
499
Swarzędz/Pogodna/Kórnicka
kierunek:
Swarzędz/Os. Kościuszkowców
7
53
Y
8
9
10
23
Y
11
12
39
YG
Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
G - Kurs przez przystanek Gortatowo/Świetlica