Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
502
Dziećmierowo/Słoneczna
kierunek:
Kórnik/Bnin Osiedle
7
39
A
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
04
P
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - kurs do Błażejewo Os. Przylesie