Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Luboń/Pl.Bojanowskiego
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
32
8
27
P
9
10
52
11
12
02
13
45
14
47
15
52
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy