Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
703
Chomęcice/Szkoła
kierunek:
Górczyn Pkm
4
23
5
43
6
13
48
P
7
23
A
8
9
56
A
10
11
12
13
14
18
A
15
16
03
A
17
13
43
K
18
13
A
53
K
19
38
A
20
21
22
09
A
23
36
K
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Szreniawa/PKM
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe
K - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Centrum