Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Słoneczna
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
28
6
26
7
05
Me
40
8
9
06
10
36
11
51
12
13
16
14
36
15
26
16
26
E
17
46
18
19
07
20
31
E
21
54
22
23
04
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich