Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Lange
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
25
6
21
7
01
Me
36
8
9
01
10
31
11
46
12
13
11
14
31
15
21
16
21
E
17
41
18
19
02
20
27
E
21
50
22
23
00
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna
M - Kurs skrócony do przystanku: Komorniki/Ks. Malinowskiego
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich