5 | 21 |
6 | 01 | 51 |
7 | 26 |
8 | 01S | 36S |
9 | 06 |
10 | 16 |
11 | 16 |
12 | 21 |
13 | 27 | 57S |
14 | 33 |
15 | 00 | 37S | 57 |
16 | 22S | 42 |
17 | 17 | 47SH |
18 | 26 |
19 | 01H | 41 |
20 |
21 | 40 |
22 |
23 | 25 |
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
H - Kurs wydłużony do przystanku: Chomęcice/Środkowa przez: Konarzewo/Pętla