Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
799
Gołuski/Starowiejska
kierunek:
Palędzie/Dworzec Kolejowy
5
12
X
59
X
6
55
X#
7
56
X#
8
28
X
9
18
X
58
X
10
11
25
X
12
13
14
15
16
07
X
17
22
X
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
# - Kurs z pominięciem osiedla Leśna Polana