Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Ogrody
kierunek:
Lusówko/Kościół
5
42
A
6
7
34
A
8
9
29
A
10
10
AT
52
11
12
57
13
14
09
A
15
16
07
A
17
18
14
A
19
20
09
A
21
29
CA
22
23
18
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum