Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Bużańska
kierunek:
Lusówko/Kościół
5
45
A
6
7
37
A
8
9
32
A
10
13
AT
55
11
12
13
00
14
12
A
15
16
10
A
17
18
17
A
19
20
12
A
21
32
CA
22
23
21
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum