Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Swadzim/Kładka
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
01
A
7
53
A
8
9
48
A
10
29
AT
11
10
12
13
15
14
28
A
15
16
26
A
17
18
33
A
19
20
28
A
21
48
CA
22
23
36
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum