Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Swadzim/Wiadukt
kierunek:
Ogrody
4
36
5
45
O
6
35
K
7
8
03
9
10
36
K
11
12
16
13
14
52
15
33
16
37
17
31
18
19
20
21
25
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan