5 | 54BS |
6 | 49SG |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | 15S |
13 | |
14 | 25SP |
15 | 55S |
16 | |
17 | 15BS |
B - Kurs skrócony do przystanku: Bytyń
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej. Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
G - Kurs z wjazdem na przystanki: Gaj Wielki/Osiedlowa i Witkowice
P - Kurs skrócony do pętli: Piersko/Rolna
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej. Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
G - Kurs z wjazdem na przystanki: Gaj Wielki/Osiedlowa i Witkowice
P - Kurs skrócony do pętli: Piersko/Rolna