Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
886
Bytyń/Żeglarska
kierunek:
Tarnowo Pdg/Centrum
7
32
SB
8
9
10
11
12
48
S
13
14
47
S
15
16
28
S
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej. Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
B - Kurs bez wjazdu na przystanki: Bytyń/Szkolna i Witkowice