Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
886
Gaj Wielki/
kierunek:
Tarnowo Pdg/Centrum
6
18
S#
7
45
SB
8
9
10
11
12
13
08
S
14
15
08
S
16
46
S
17
39
S#
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej. Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
B - Kurs bez wjazdu na przystanki: Bytyń/Szkolna i Witkowice
# - Kurs bez wjazdu na przystanek: Witkowice