Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Rynek Łazarski
kierunek:
Piątkowska
9
21
G
10
06
G
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
G
18
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rynek Wildecki, Poznań Główny